בתולה

בתולה

23 אוג׳ - 22 ספט׳

הורוסקופ עדכני לשבוע שבין ה-22.1.23 ל-28.1.23

מרקורי ומאדים סיימו את נסיגותיהם וכעת אתם יכולים להרגיש הקלה והדברים אט אט מתחילים לנוע. אולם השמש מגיעה לבית השגרה, העבודה והבריאות שלכם. ולכן זהו חודש שעליכם לשים יותר דגש על נושאים אלו. הקפידו על שגרת יום בריאה והקשיבו לגוף שלכם ולמה שהוא מסמן לכם.
ראשון-שני – לצד מולד הירח בבית העבודה שלכם אתם מוצאים את עצמכם נכנסים לשבוע אינטנסיבי שבו כל הדחיות והעיכובים של השבועות הקודמים מתנקזים. החדשות הטובות הן שהדברים שבשבועות האחרונים לא זזו, כעת יתחילו להתקדם. אל תדחפו חזק מדיי, נסו להתאים את הקצב האישי שלכם לעבודתכם והסתנכרנו לאט לאט מחדש.
שלישי-רביעי – קונפליקט מסויים עם שותף קרוב או בן/בת זוג עשוי לפרוץ על רקע ענייני עבודה כשהירח בבית הזוגיות שלכם בהיבט למאדים. אולם נראה שמדובר על עניין פעוט שיפתר באותו יום ואם לא אז ביום למחרת כשהירח יצמד לנפטון. מומלץ להגיב עם הרבה חמלה, להרפות ולשחרר…
חמישי-שישי – רמת היצר שלכם עולה ואתם מוצאים את עצמכם הישגיים מתמיד כשהירח נצמד ליופיטר, הרמוני לשמש אך בהיבט אתגרי למרקורי שליטכם. נסו שלא לפעול בצורה חדה ומהירה מדיי או חלילה בצורה אגרסיבית ופזיזה.
שבת – הירח נכנס לבית הנסיעות הארוכות שלכם ובהיבט הרמוני לונוס שנכנסת לבית הזוגיות שלכם. אין ספק שאם אתם מתכננים טיול משותף לכם ולבני זוגכם זה יכול להיות זמן ממוטב לכך.

 

* ההורוסקופ אינו מהווה תחליף לייעוץ אסטרולוגי מקצועי 
מכיוון שאינו לוקח בחשבון את מפת הלידה האישית והייחודית שלך.

* יש לקרוא את ההורוסקופ לפי המזל שלך ("מזל השמש") 
או האופק שלך (במידה והינך יודע/ת מה הוא). 
אני ממליץ לקרוא את שני המזלות (של השמש והאופק) ולעשות סינטזה משלכם.

כל הזכויות שמורות למתן אליגור Ⓒ