אודות

section-3330e25
//matan-astrostar.com/wp-content/uploads/2020/12/-e1609466955452.jpg

אודות

עליי - מתן אליגור

את האסטרולוגיה, שפת הכוכבים, גיליתי לפני כמה שנים, אז עוד הייתי תקוע עמוק במקצוע הקודם שלי והרגשתי חסר סיפוק ורחוק מהיעוד שלי בחיים.
בתוך התקיעות וחוסר היכולת לראות את האופק, התגלתה אלי שפת הכוכבים בזכות חבר טוב (אשר לימים הפך כמעט לאח) שעשה לי מפה אסטרולוגית אישית. המפה חשפה בפניי את כל מה שלא ידעתי עד אותם רגעים על אישיותי, יחסי עם הסביבה והפוטנציאלים הגלומים בי. זו הייתה אהבה ממבט ראשון! מאותו רגע הרגשתי שזה היעוד שלי והדבר שאני רוצה לקדם בעולם כדי שאוכל לעזור לכמה שיותר אנשים לעבור תהליך דומה למה שאני עברתי ולעזור להם לגלות את עצמם מחדש.
מאז אותה קריאה הסתקרנתי והתחלתי ללמוד אסטרולוגיה באופן מקצועי ומעמיק. למדתי דרך הספרות המקצועית, עברתי דרך המורים הטובים בישראל וכיום אני לקראת תעודה בינלאומית. שיטות העבודה שלי הן רבות ומגוונות, ביניהן אני מביא ידע איכותי מהאסטרולוגיה העתיקה ומשלב אותו עם השיטות והכלים המודרניים העדכניים ביותר.

אסטרולוגיה בשבילי זאת דרך חיים.
הכוכבים משמשים עבורי כמצפן לדרך.

הבנתי שהיעוד האמיתי שלי הוא לעזור לאנשים לצאת ממצבי תקיעות וחוסר בהירות, להבין את שיעורי החיים, למצוא את כישרונותיהם הייחודיים ולהתחבר לייעודם האמיתי.

עוד קצת עלי

בעל תואר B.A בתקשורת, מלמד ומרצה באוניברסיטת חיפה ועוסק בצילום ועריכת וידאו.

איך אוכל לסייע לך?

אני כאן כדי לגלות לך את כל מה שעוד לא גילית על עצמך...
אעזור לך להבין את החוזקות שלך, כמו גם את החולשות, וביחד אעזור לך לחזק את הדברים החיוביים ולהתנהל נכון יותר עם הדברים השלילים.
אסייע בהבנה ושיפור של מערכות היחסים עם הסובבים אותך.
נמצא ביחד את כשרונך ונדייק אותו דרך הקריירה המתאימה לך ביותר. נעזור לך למצוא את הזוגיות הנכונה בשבילך. ובמידה וכבר מצאת אז אוכל לתת כלים לחיזוק הזוגית בינכם.
בנוסף אוכל לסייע במציאת תאריך "ממוזל" לאירועים משמחים (כמו חתונה או אירוע חשוב) וגם לאירועים פחות משמחים (כמו צורך בניתוח או הגשת תביעה).
כמו כן, אוכל לעזור לך להבין ולהסתנכרן עם תנועות הכוכבים העתידיות בהתאם למפת הכוכבים האישית שלך ולתת לך תחזית להמשך הדרך...
אני כאן בשבילך עם אוזן קשבת, ייעוץ אדיב, מקצועי ורגיש כדי להוריד את הכוכבים בשבילך...

קביעת פגישה
section-de2ecd5

לקוחות מספרים

הנה כמה המלצות של לקוחות