תחזיות ומאמרים

שבתאי בדגים – תחזית וידאו

לאחר שנים לא פשוטות של שבתאי במזלות הבית שלו (גדי ודלי), שבתאי עבר למזל האחרון בגלגל – דגים. מדובר על טריטוריה זרה לשבתאי שמבקשת ממנו להתנתק מכבלי החומר והשכל ולהתחבר לעולם הרוח.
בתחזית הוידאו שלי אני מסביר על המעבר המשמעותי הזה, מביא סקירה היסטורית וכמובן נותן תחזית מקיפה לגבי כל מה שנוכל לצפות מהמעבר וההשפעות שלו עלינו…
בואו לצלול איתי במעמקי שבתאי בדגים…

מזל החודש – דלי

בניגוד למרבית המזלות בגלגל, הדלי שייך לאחד המזלות הבודדים הנחשבים לאדם ולא לחיה. בשל ייחודו זה ומיקומו ככמעט אחרון בגלגל, הוא נחשב למייצג את האנושות וההוויה האנושית. ככזה מטרתו היא לקדם את האנושות והחברה ככלל. ואכן הדלי מתחבר למדעים מדויקים, אך גם לרוח ורעיונות גבוהים. לכן גם נקשר לתורות הניו-אייג' ונחשב למזל שמייצג את האסטרולוגיה.

More…

להפוך ללוחמי אור בזמנים חשוכים

הגענו לימים הקצרים והחשוכים ביותר של השנה. ספציפית אתמול ה-21.12 נחשב לנקודה הכי חשוכה במחזור השמש בחצי הכדור הצפוני. הירח החדש מגיע מייד לאחריו בשישי ה-23.12 במזל גדי. זהו הזמן שבו החושך תופס יותר מהמרחב שלנו, אולם מפה והלאה אנחנו מתחילים בתהליך איטי של הארה שיגיע לשיאו ב-21.6

More…

כשהקרקע מרגישה לא יציבה – צמידות אורנוס-מאדים לראש הדרקון

כמה ימים לאחר הירח החדש באריה אנחנו מקבלים את צמידות אורנוס ומאדים על ראש הדרקון. את שיא הצמידות נקבל ב-2.8 ב-02:30 בלילה, כשימים שני ושלישי (ה-1.8 וה-2.8) הם הנפיצים ביותר כשיהיו שלושתם על אותה מעלה (18) אולם אנחנו מרגישים את ההיבט המתקרב הזה כבר מאז הסופ"ש הזה עם כמות התאונות והאירועים המפתיעים.

More…

"נלחמים על הבית" – נקודת היפוך הקיץ

היום חל הסולסטיס, היום המואר ביותר בשנה שזוהי גם נקודת ההיפוך במחזורה של השמש בה אנו נכנסים רשמית לעונת הקיץ בחצי הכדור הצפוני (פה אצלנו) ולתקופה חדשה.
כאסטרולוגים אנחנו בוחנים את מפות האינגרס של כניסת השמש לעונות השנה. אלו נקודות מפנה חשובות במחזור של השמש עם כדור הארץ שמייצגות אנרגיה חדשה ושינויים.

More…

ליקוי לבנה בעקרב – שינוי סדרי עולם

מחר (שני, ה-16.5.22, ב-07:15 שעון ישראל) יחול ליקוי לבנה מלא במזל עקרב במעלה 25.
מדובר בליקוי עוצמתי במיוחד שנקשר בקארמה ויכול לשנות סדרי עולם. והוא ישפיע ברמה כללית על כולנו, אך בעיקר בדגש על המזלות הקבועים – עקרב, שור, דלי ואריה במעלות 23-27. (הליקוי יהיה גלוי בדרום-מערב אירופה, דרום-מערב אסיה, אפריקה, אנטרטיקה, דרום אמריקה ורוב צפון אמריקה)

More…