תיאום פגישה

section-b12b450

מפה אישית

קריאת מפה אישית

במהלך מפגש הייעוץ אני נכנס לעומקה של מפת השמיים האישית שלך ונותן תחזית. עלות המפגש הוא 399₪. אורכו של מפגש הוא כשעה וחצי ומתבצע דרך הזום או פרונטלית (בהתאם לרצונך). לפני המפגש איתך אני עובר באופן יסודי על המפה שלך ועושה עבודת הכנה. על כן מומלץ להכין שאלות ספציפיות מראש על כל נושא שמעסיק אותך כדי שאוכל לתת לך את המענה מקיף ביותר אך הממוקד לצרכים שלך. אנא השארו את פרטיכם ואחזור אליכם לתיאום פגישה. (ניתנת הנחה לחוגגים יומולדת)

תאריך לידה מלא

לברור שעת לידה ניתן לשלוח מייל למשרד הפנים בכתובת: Info@piba.gov.il ולציין שם, תעודת זהות ומקום לידה.

שאלה

מפת שאלה/שאלה נקודתית

במידה ואתם מעוניינים בשאלה נקודתית על עניין מסויים יש לפנות אלי במייל עם כל הפרטים הרלוונטים ואחזור אליכם. עלות מפגש נקודתי הוא 250 ש"ח לחצי שעה. ניתן לקיים דרך הזום או טלפונית.

התאמה זוגית/עסקית

מפת מערכת יחסים

קריאת מפת מערכת יחסים נועדה למי שמעוניין לבחון לעומק את טיבה של מערכת היחסים עם אדם אחר, בין אם מדובר בתחום הרומנטי או בתחום העסקי. במהלך הפגישה אני נכנס למהות הקשר דרך בדיקת ההתאמה בין שתי המפות (סינסטרי) וניתוח מפת הקשר המשולבת (קומפוזיט). אבהיר שיעורים קארמטיים משותפים ואתן טיפים למיצוי מיטבי של הקשר. כמו כן, במידה ומדובר בקשר רומנטי שיש לכם עניין למסדו אוכל לקבוע עבורכם תאריך מטיב ליום החתונה שעשוי לעזור לכם להתגבר על קשיים עתידיים. עלות הפגישה היא 450₪, כשניתן לקבל ניתוח בכתב או במהלך מפגש באורך של כשעה וחצי. ניתן להשאיר לי הודעה מפורטת עם תאריכי לידה, שעות לידה ומקום הלידה ואחזור אליכם לתיאום.

//matan-astrostar.com/wp-content/uploads/2020/12/אני-כל-הכוכבים-2.png
section-acb6a88

להרשמה לעדכוני תחזיות והורסקופ דרך המייל השאר את פרטיך

section-de2ecd5

לקוחות מספרים

הנה כמה המלצות של לקוחות