עקרב

23 אוק׳ - 21 נוב׳

הורוסקופ עדכני לשבוע שבין ה-22.1.23 ל-28.1.23

נסיגת מאדים מאחוריכם (וגם זאת של מרקורי), ונראה שהדברים חוזרים אט אט למקומם. הדגש העיקרי במהלך החודש הקרוב יהיה על עניינים שנקשרים לבית ולמשפחה.

ראשון-שני – עניינים שקשורים למשפחה או לבית מעסיקים אתכם יותר מהרגיל. ייתכן שאתם גם נאלצים לעבוד דרך הבית. אולם דווקא זה עשוי להיות עבורכם שינוי מרענן. מי מכם שמתכנן שיפוץ או מעבר דירה אל לו למהר. זה שבוע טוב להתחיל לבחון את הדברים לעומק, אולם לא בהכרח לקבל החלטות.
שלישי-רביעי – ימים בהם היצר שלכם עולה, אתם יצירתיים מתמיד, אולם גם יכולים למצוא את עצמכם רגישים ועצבניים כשהירח בהיבט למאדים. נסו להוציא את כל התסכולים דרך המקומות היצירתיים או דרך פעילות ספורטיבית.
חמישי-שישי – ענייני העבודה דורשים מכם "לבלות" שעות נוספות במהלך חמישי וכנראה שגם בשישי. העומס מונח על שולחנכם ומרגיש שה"פקק" שהיה תקוע בשבועות הקודמים פתאום משתחרר ואתם צריכים להקדיש את זמנכם לעבודה.
שבת – יום שיכול להיות קסום כשהירח נכנס לבית השותפים והזוגיות שלכם בשור ועושה היבט הרמוני לונוס בבית האהבות שלכם בדגים. אין ספק שמדובר בזמן מיטבי לאהבה. תהיה זו הזדמנות טובה לכל הרווקות והרווקים לצאת לדייטים ולהיכרויות חדשות. כשקשרים ותיקים כמובן יקבלו חיזוק חיובי אם תדעו לנצל את זה לפעילות משותפת.

 

* ההורוסקופ אינו מהווה תחליף לייעוץ אסטרולוגי מקצועי 
מכיוון שאינו לוקח בחשבון את מפת הלידה האישית והייחודית שלך.

* יש לקרוא את ההורוסקופ לפי המזל שלך ("מזל השמש") 
או האופק שלך (במידה והינך יודע/ת מה הוא). 
אני ממליץ לקרוא את שני המזלות (של השמש והאופק) ולעשות סינטזה משלכם.

כל הזכויות שמורות למתן אליגור Ⓒ