דגים

19 פבר׳ - 20 מרץ

הורוסקופ עדכני לשבוע שבין ה-22.1.23 ל-28.1.23

מולד הירח בדלי מצביע על חודש יותר חלש מבחינה אנרגטית בעבורכם, אולם גם בעל תובנות רבות אם תשכילו להתחבר לעצמכם ול"אני" הפנימי שלכם החודש. השמש נכנסת לבית התת מודע שלכם ומוציאה אתכם קצת משגרת ה"יום-יום" לטובת שינוי תפיסה. אל דאגה, לקראת יום ההולדת שלכם כבר תתחזקו ותרגישו חדשים מתמיד. כמו כן, לצד הקושי תגיח ונוס בסופ"ש ותאפשר לכם להינות מפופולאריות רבה.

ראשון-שני – יומיים שעשויים להרגיש קצת "מחוץ לזרם", עם הרגשה של ניתוק וצורך ביותר שקט. אתם זקוקים ליותר זמן בעבור עצמכם ואין לכם כל כך כוח לסביבה. בתוך כך הראש נשאר צלול, כשמרקורי כבר לא נסוג, ואתם מבינים שאתם עדיין חייבים לתפקד כרגיל.
שלישי-רביעי – הירח חוזר למזלכם ואיתו מעט אוויר לנשמתכם. אך ייתכן והיבטיו למאדים בבית המשפחה שלכם יקח מכם כוחות כשאתם עסוקים בהתמודדויות עם קונפליקטים משפחתיים.
חמישי-שישי – כניסתה של ונוס למזלכם נותנת לכם מעט אופטימיות. אנשים באים אליכם ונשבים בקסמיכם וקל לכם לייצר שיתופי פעולה פורים. גם צמידות הירח ליופיטר שליטכם העתיק, דווקא מעידה שאתם עשויים לראות עלייה בהכנסותיכם בימים אלו, במידה ואתם עצמאיים. בכל מקרה מומלץ לשקול היטב כל הוצאה, אך לא להגביל את עצמכם.
שבת – הירח בשור בהיבט הרמוני לונוס במזלכם ויחד אלו מאפשרים לכם להינות משבת קסומה באווירה נינוחה עם האנשים שאתם אוהבים…

 

.* ההורוסקופ אינו מהווה תחליף לייעוץ אסטרולוגי מקצועי 
מכיוון שאינו לוקח בחשבון את מפת הלידה האישית והייחודית שלך.

* יש לקרוא את ההורוסקופ לפי המזל שלך ("מזל השמש") 
או האופק שלך (במידה והינך יודע/ת מה הוא). 
אני ממליץ לקרוא את שני המזלות (של השמש והאופק) ולעשות סינטזה משלכם.

כל הזכויות שמורות למתן אליגור Ⓒ