מאזניים

מאזניים

23 ספט׳ - 22 אוק׳

הורוסקופ עדכני לשבוע שבין ה-22.1.23 ל-28.1.23

החודש הקרוב מביא איתו עבורכם הרבה מהטוב, כשהוא מציע לכם להכניס יותר אהבה ויצירה לחייכם. השבוע השמש מצויה בבית האהבות שלכם בהיבטים הרמוניים ליופיטר בבית השותפים והזוגיות שלכם. מדובר ב"בוסט" רציני לטובת מערכות היחסים בחייכם. לצד זאת ונוס בתחילת השבוע צמודה לשבתאי ולכן לא הכל ורוד ועדיין יש חסמים, שבעיקר תלויים בעבודה פנימית שלכם עליהם.

ראשון-שני – כאמור מולד הירח בדלי עם היבטיו ליופיטר, נותן לכם לחוות התחלה חדשה, בין אם מדובר על מערכת יחסים חדשה או כזאת שאתם מעוניינים לעלות איתה שלב נוסף. זה זמן מצויין לעסוק ביצירה, בתחביבים שלכם ובכלל בכל הדברים שמעניקים לכם שמחה.
שלישי-רביעי – מעבר הירח לדגים והיבטיו למאדים גורמים לימים אלו להיות מעט יותר אינטנסיביים בעבודתכם. נסו להבין שלא הכל תלוי בכם ושחררו את המאמץ במקומות שלא הולך…
חמישי-שישי – הירח מגיע לבית השותפים והזוגיות שלכם כשהוא יוצר היבט הרמוני עם השמש. יחד עם ונוס שנכנסת לדגים ונחשבת שם לנעלה, אין ספק שמדובר בזמן מיטבי לאהבה. הזדמנות טובה לכל הרווקות והרווקים לצאת לדייטים ולהכרויות חדשות. גם חברויות מקבלות דחיפה, ובכלל אלו זמנים מאוד חברותיים בהם אתם יכולים להציג את עצמכם בצורה מיטבית. כמובן שהכל דורש יוזמה והעזה…
שבת – עניינים כלכליים יכולים לעמוד על הפרק. ייתכן שמדובר בהוצאה על דבר מה שקשור להתפתחות שלכם או שיסייע לכם ביום-יום. נראה שמדובר במשהו שיספק אתכם לאורך זמן.

 

* ההורוסקופ אינו מהווה תחליף לייעוץ אסטרולוגי מקצועי 
מכיוון שאינו לוקח בחשבון את מפת הלידה האישית והייחודית שלך.

* יש לקרוא את ההורוסקופ לפי המזל שלך ("מזל השמש") 
או האופק שלך (במידה והינך יודע/ת מה הוא). 
אני ממליץ לקרוא את שני המזלות (של השמש והאופק) ולעשות סינטזה משלכם.

כל הזכויות שמורות למתן אליגור Ⓒ