אריה

23 יולי - 22 אוג׳

הורוסקופ עדכני לשבוע שבין ה-22.1.23 ל-28.1.23

השמש מגיעה לבית השותפים והזוגיות שלכם בדלי, כשגם מולד הירח מסמן שהחודש הזה הדגש יהיה על מערכות היחסים הקרובות שלכם. מערכות היחסים שלכם מקבלים "בוסט" חיובי רציני כשהשמש נמצאת בהיבטים הרמוניים ליופיטר בימים אלו. אולם הרבה תלוי במידת ההשקעה שלכם.

ראשון-שני – כאמור השבוע נפתח עם היבטים הרמוניים של השמש והירח בבית השותפים והזוגיות שלכם. זו הזדמנות טובה לטיפוח קשרים קיימים אך גם הזדמנות טובה לייצר קשרים עסקיים חדשים.
אולם בשל צמידותה של ונוס (והירח) לשבתאי ייתכן ותרגישו שאתם נשפטים לחומרה מדיי על לא עוול בכפיכם. נסו להתמקד בתקשורת בהירה ובכישורים הדיפלומטיים שלכם והדברים יזרמו…
שלישי-רביעי – עניינים עם חברים או קולגות במקום העבודה עלולים לעלות על סרטון בנוגע לעניינים כספיים כשהירח בהיבט מאתגר למאדים. בתוך כך ייתכן והפתרון ימצא דווקא דרך שותף או חבר קרוב.
חמישי-שישי – ההיבטים ההרמוניים של השמש ליופיטר ולירח בבית הנסיעות הרחוקות שלכם עשויים להעלות בכם את הצורך לחופשה קצרה. אם תוכלו לארוז מזוודה במועד קצר יחד עם בני זוגכם, הרי יהיה לכם סופ"ש מהסרטים…
שבת – יום שעשוי להחוות פחות נוח כשהירח בהיבטים מאתגרים לשמש, וזה עלול להוביל לקונפליקט במערכות יחסים. חשוב שתהיו בהירים לגבי הצרכים והרצונות שלכם.

 

* ההורוסקופ אינו מהווה תחליף לייעוץ אסטרולוגי מקצועי 
מכיוון שאינו לוקח בחשבון את מפת הלידה האישית והייחודית שלך.

* יש לקרוא את ההורוסקופ לפי המזל שלך ("מזל השמש") 
או האופק שלך (במידה והינך יודע/ת מה הוא). 
אני ממליץ לקרוא את שני המזלות (של השמש והאופק) ולעשות סינטזה משלכם.

כל הזכויות שמורות למתן אליגור Ⓒ