מזל החודש – דלי

בניגוד למרבית המזלות בגלגל, הדלי שייך לאחד המזלות הבודדים הנחשבים לאדם ולא לחיה. בשל ייחודו זה ומיקומו ככמעט אחרון בגלגל, הוא נחשב למייצג את האנושות וההוויה האנושית. ככזה מטרתו היא לקדם את האנושות והחברה ככלל. ואכן הדלי מתחבר למדעים מדויקים, אך גם לרוח ורעיונות גבוהים. לכן גם נקשר לתורות הניו-אייג' ונחשב למזל שמייצג את האסטרולוגיה.

כאן גם מגיע אחד הפרדוקסים של המזל משום שהתפיסה המדעית מנטרלת את המימדים של עולם הרוח והרגש בניסיון לראייה אובייקטיבית. ואכן לדלאים יכולת לראות את הדברים בפרספקטיבה רחבה, ללא הזדהות. אולם היכולת להיות אובייקטיבי לעיתים מרחיקה את הדלי גם מהרגש שלו.

בניגוד לאריה (שנחשב למזל חייתי), המצוי עמוק בתוך הדרמה של עצמו וזקוק לאור הזרקורים עליו, הדלי אינו מחפש בהכרח את הפוקוס עליו. הוא ידע לקחת צעד אחד לאחור ויהיה נינוח גם בתור צופה מהצד וכחלק מקהל. ניתן לראות ביכולת של הדלי שלא להזדהות עם צרכי האגו והרגשות הנמוכים כמעלה גבוהה.

מזל דלי נשלט על פי המסורת האסטרולוגית על ידי שבתאי. ככזה הוא נוטה לנסח רעיונות גבוהים לתוך מסגרת משלו. יש לו יכולת גבוהה של ראייה אסטרטגית ומערכתית. השבתאי של דלי אינו השבתאי המונוטוני, האפור והקשוח של הגדי. בדלי הוא מחפש ליצוק תבנית מקורית, שונה ואחרת למען קידומה של החברה. כאן גם נכנס המימד הסוציאלי של הדלי, שירגיש בנוח לקחת חלק בקבוצה איתה יחוש הזדהות עם המטרות. פעמים רבות אף נמצא אותו כמוביל של אותה קבוצה.

יש לציין כי אורנוס הוא הפלנטה אליה אסטרולוגים מהגישה המודרנית נוהגים לשייך את המזל. ואם אכן מושפע הדלי במידת מה מאורנוס, ניתן לראות אותו כחריג, מהפכן, פרווקטור המערער על הקונצנזוס ושובר קונבנציות שמרניות.
לתפיסתי האישית (שקרובה יותר לגישה המסורתית) ומהיכרותי דלאים רבים, רובם דווקא מתכתבים יותר עם הכיוון השבתאי. מעטים הולכים לכיוונים אנרכיסטים שמערערים את יסודות הסדר הקיים. אציין כי אני לא נוטה לראות באורנוס כשליט המזל לגישתי (גם מסיבות נוספות שעליהן ארחיב במסגרת קורס עתידי).

במערכות יחסים הדלי יחפש מכנה רעיוני משותף, אולם ירצה להדגיש את האינדיבידואל שלו וככזה הוא זקוק לחופש. לכן יחפש מערכות יחסים המבוססות על חברות, אך גם כאלה שיתנו לו את המרחב בהן.

כמזל אוויר מפותח, הדלי הומני, ליברלי ופתוח, הוא חותר לעבר עולם טוב יותר שחיי באחווה ושלום ושואף לחברה מתוקנת ונאורה. והאין זה מה שכולנו מייחלים לו…?

אז כמתנת יומולדת אני מזמין אתכם דלאים יקרים, שמעוניינים לגלות עוד על עצמכם ועל האישיות המיוחדת שלכם דרך מבט מעמיק במפה האישית שלכם. החודש אתם זוכים ל-15% הנחה על מפגש ייעוץ אסטרולוגי אישי איתי. מדובר על מפגש שנערך דרך הזום במשך כשעה וחצי בו אני נכנס לעומקה של מפת השמיים האישית שלכם ונותן לכם תחזית לשנה הקרובה.

(תוקף המבצע הוא עד סוף פברואר, העלות המלאה מופיע באתר)

למעוניינים ניתן ליצור להשאיר את פרטיכם באתר תחת לשונית "תיאום פגישה" ואחזור אליכם. אנא הצטיידו מראש בתאריך הלידה, שעת הלידה ומיקום הלידה.

מזל טוב דלאים יקרים!

הגיבו עם פייסבוק

שלחו תגובה