כשהקרקע מרגישה לא יציבה – צמידות אורנוס-מאדים לראש הדרקון

כמה ימים לאחר הירח החדש באריה אנחנו מקבלים את צמידות אורנוס ומאדים על ראש הדרקון. את שיא הצמידות נקבל ב-2.8 ב-02:30 בלילה, כשימים שני ושלישי (ה-1.8 וה-2.8) הם הנפיצים ביותר כשיהיו שלושתם על אותה מעלה (18) אולם אנחנו מרגישים את ההיבט המתקרב הזה כבר מאז הסופ"ש הזה עם כמות התאונות והאירועים המפתיעים.

מאדים בשור נחשב למוחלש מבחינת הביטוי שלו. מאדים שליט מזל עקרב וטלה, רגיל להילחם. בשור, מזל הנשלט על ידי ונוס כוכבת האהבה, הוא עדין וסבלני ולא שש עליי קרב, בניגוד לטלה ולעקרב. כמו כן בשור התנועות כבדות והוא איטי.
מאדים במזל האדמה גורם לכך שהאדמה שאנחנו דורכים עליה מרגישה פחות יציבה. ולכן הדברים שקשורים לכסף, חקלאות, מזון וענייני הגוף נוטים לסיכון רב יותר.

אורנוס, כוכב השינויים והקדמה, נמצא מזה זמן במזל שור. אורנוס שנקשר לראייה ממעוף הציפור וליסוד האוויר, צריך להאט את קצבו במזל אדמה. מצד שני ניתן לומר כי גם התפיסה החומריות צריכה להשתדרג בעקבות התודעה הגבוהה שאורנוס מביא אליה.
בשנתיים האחרונות (בעיקר לאחר משבר הקורונה) אורנוס אכן משפיע רבות על תעשיית המזון, על שרשראות האספקה העולמיות וכמובן גם על הכלכלה. הוא בא לעורר אותנו לעבר השינוי שנדרש בתחומים אלה. ואכן אנחנו רואים את הבעייתיות שתמיד הייתה שם ובאמת ניסיונות לעשות דברים קצת אחרת בשנים האחרונות. אם זה בהקשר לתחליפי מזון, מתחליפי הבשר, דרך מזון מתורבת, וגם חזרה לתזונת Plant Based (מזונות חיוניים מן הצומח). מאז משבר הנגיף יצרניות ומנהלי שרשרות אספקה נדרשים למצוא דרכים יצירתיות וחדשות להתמודדות עם הבעייתיות שנוצרה כמו גידול בייצור הלוקאלי (בתוך המדינות עצמן או במדינות שכנות) וצמצום התלות בייצור בחוץ (ביבשת אחרת). וכמובן בתחום הכלכלי מי לא שמע על הכסף הדיגיטלי – הקריפטו שנסק לגבהים מאז שאורנוס נכנס לשור (אולם גם ספג נפילה קשה בשנה האחרונה).

חשוב לומר שכל הסיפור האורנוסי המדובר לא קרה ביום אחד, ובטח לא רק בגלל אורנוס לבדו. חלק מהתפתחות הסיפור קשור גם למרובעים של אורנוס עם שבתאי שהיו בשנתיים האחרונות לאחר התפשטות הנגיף והתקנות והחוקים בעקבותיו שהובילו להתקוממות אזרחית אדירה בכל מקום.
אז מרובע נוסף כזה אנחנו צפויים לקבל בסוף ספטמבר-תחילת אוקטובר שם יפגשו שבתאי ואורנוס בפעם האחרונה במעלה ה-18. אפשר לצפות גם אז למחאות שיובילו לשינויים שיכולים לקרות בעקבות הדברים שמתרחשים ממש כעת. כל היבט שמערב את אורנוס גורם לשינויי ראדיקלי.

אך יש לציין שאורנוס ומאדים אינם לבד. המצב כעת מועצם כששני הכוכבים "ינחתו" על ראש הדרקון. ראש/זנב הדרקון אינם כוכבים, אלא נקודות מתמטיות שמחושבות מהיחסים בין השמש לירח. כל פעם שהשמש והירח נמצאים באזורים הללו (בירח חדש או בירח מלא) נוצר ליקוי. לכן מדובר על אזורים "דליקים" מאוד.

המשותף לאורנוס ולמארס זה המהירות והחיתוך המהיר, על ראש הדרקון זה מקבל עוד תוקף. אולם במזל שור האיטי, אנחנו לא צריכים לצפות לשינוי מהיר כי המקום הארצי-אדמתי נאבק קודם כל לפני השינוי. לכן אני חושש מהרעה לפני הטבה.
באופן כללי אני חושש מהפוטנציאל לאסונות טבע, עלייה באירועי אלימות ואכזריות, תאונות (ממליץ להיזהר בדרכים), סכנת התחשמלות (אורנוס קשור בחשמל), שריפות (אנחנו בקיץ אחרי הכל) ושינויי אקלים (בין אם מהונדס ובין אם טבעי). במימד האישי אצל חלקנו יכולים להיות שינויים חדים בשגרת היום יום, שינויים במערכות היחסים, בעבודה ובכספים…

לכן, בימים הקרובים הזהרו מעיסוק בחשמל, המנעו מוויכוחים וריבים כי אלו יכולים להגיע להסלמה מהירה שתגרור אלימות, אל תצאו לאזורים מסוכנים (כמו הרים), ושימו לב יותר כשאתם הולכים ואל תסתכלו לשמיים או תשקעו בטלפון מחשש לנפילות. אורנוס בשור דווקא מכוון אותנו להביט באדמה. בנוסף חשוב שלא להתחבר יותר מדיי רגשית לדברים חומריים (אפילו כסף) ולאגור אותם.

מה שכן מומלץ בזמנים כאלה זה להיות גמישים ופתוחים לשינויים מהירים. בצד החיובי של הצמידות הזאת יש המון כוח והנעה לפעולה, תחושת שחרור ויכולת הזזה של פרויקטים תקועים. בנוסף במעבר כזה יש ממש תחושה של האצת זמן. ולכן אם אתם מרגישים שאתם צריכים לפעול ולעשות דברים, אל תמנעו לעשותם. מה שכן מומלץ זה להיזהר, פחות לרחף ויותר להתקרקע…

לאחר צמידות עם אורנוס, מאדים ימשיך לעבר היבט לא פחות פשוט (מרובע) עם שבתאי.
היבט זה יכול להביא לתסכול ויקשה על הרמת דברים חדשים. ולכן כדאי כבר כעת לעשות ולפעול אם אתם רוצים להזיז דברים.

הנחמה היא שההיבט המתהדק בין אורנוס ומאדים מתרחש במקביל להיבטים הרמוניים לירח ולונוס שאולי ירככו מעט את הנפיצות של הפוטנציאל ביום שני.
בכל מקרה, תתכוננו לעוד חודש הפכפך, שבחלקו יהיה מטלטל. אולם המצב ה"מודלק" הנוכחי יירגע לתוך הסופ"ש כשמאדים יתרחק מאורנוס וראש הדרקון.
הצמידות הקרובה אמנם יכולה להוביל למשבר, אולם המשבר הזה גם יכול להוליד מתוכו תובנות גבוהות על עניינים אישיים כמו היקשרות לדברים חומריים, בדיקה וניסוח מחדש לערכים שלנו וטיפול נכון יותר בגוף שלנו.

הגיבו עם פייסבוק

2 תגובות